Новий офіс Dentons大成

Для юридичної компанії «Dentons大成» ми створили витончений дизайн-проект офісу, який з перших ескізів сподобався нашому замовнику і тільки тоді ми розпочали будівельні роботи.

Компанія Dentons大成 переїхала в офіс який знаходиться в м. Київ, вул. Ярославська 58, БЦ «Астарта» і має досить велику площу 1 000 м2. Наша компанія провела ряд таких робіт як:

  • Розробка дизайн-проекту;
  • Розробка проектної документації;
  • Комплекс будівельних робіт;
  • Встановлення скляних перегородок;
  • Поставка меблів.

Всі будівельні роботи тривали 3 місяці, за цей час було прийнято багато дизайнерських рішень, одне з який встановлення скляних перегородок та скляних дверей від підлоги до стелі. Так як в юридичній практиці процес переговорів майже не зупиняється ми розробили концепцію трансформації великої переговорної кімнати в дві та вирішили встановити розсувну перегородку-трансформер NAYADA HOFCOR ( всі скляні перегородки були саме цієї фірми). Для покращення звукоізоляційних характеристик скляних перегородок, був використаний профіль з подвійним контуром скління. Щоб придати затишку в офісі, наші дизайнери зробили поверхню скла тонованою темною декоративною тонувальною плівкою.
При вході до офісу в зоні рецепції встановлено скляні автоматичні двері DORMA (Німеччина) з системою контролю доступу U-Prox IP.

Dentons大成 успішна компанія, тому вона має мати стильний і одночасно стриманий дизайн офісу, саме з цієї причини облицювання стін в зоні рецепції та переговорних кімнат було виконано декоративною штукатуркою преміум класу «OIKOS OTOCCENTO», підвіконня виготовлялись на спец замовлення з штучного каміння, також із штучного каменю виконанні стільниці із вбудованими умивальниками на кухні та санвузлах, все прораховувалось і підбиралось з увагою до дрібниць.

Як дизайнерське рішення, а також для покращення обслуговування за застельових інженерних комунікацій та обладнання в коридорі і в зоні рецепції змонтовано автоматичну рейкову стелю із змінними рейками.

Ми пишаємось тим що міжнародні компанії обирають нас!

Фотографії нового офісу можна подивитися тут.