Імпорт і монтаж фільшпідлоги

Фільшпідлога – система при піднятих підлог, яка дозволяє прокладати всі інженерні мережі в просторі під фальшпідлогою. Таким чином, фальшпідлога полегшує встановлення всі електромереж, мереж водопостачання та каналізації, телефонних мереж і мереж контролю доступу, відеоспостереження, сигналізації. Панелі фальшпідлоги мають стандартний розмір 600х600 міліметрів що дозволяє в любий момент підняти один з фрагментів і отримати доступ до комунікацій в потрібному місці.

Наша компанія є представником європейських заводів виробників фальшпідлоги, які пропонують складську програму, завдяки якій ви можете придбати фальшпідлогу з прискореною системою доставки на об’єкт.

Фальшпідлога може використовуватись в таких видах приміщень:

  • Офісні центри;
  • Серверні і ЦОДи;
  • Технічні приміщення і логістичні комплекси;
  • Медичні установи, лабораторії та спеціальні виробничі цехи.

Переваги фальшпідлоги в різних ситуаціях допоможуть зробити оптимальний вибір під ваші умови:

  1. Завдяки збору каркасної конструкції монтаж фальшпідлоги відбувається дуже швидко і не вимагає при цьому ідеального вирівнювання підлоги сипучими будівельними сумішами.
  2. Швидкий доступ до комунікацій під фальшпідлогою на етапі будівництва заощадить час та кошти, а при експлуатації полегшить доступ сервісним службам.
  3. Завдяки використанню кальцій-сульфатної плити фальшпідлогу можна змонтувати в приміщеннях з посиленими вимогами до техніки безпеки. Наприклад , монтаж фальшпідлоги в серверній кімнаті чи ЦОДи можливий завдяки антистатичному покриттю і посиленню каркасної конструкції. Максимальне навантаження на фальшпідлогу – це навантаження при якому плита не ламається, а гнеться на 3 мм, в найміцнішій комплектації складає 30 кН, що дорівнює 3 тоннам.
  4. Всі плити фальш підлоги можуть мати фінішні покриття в залежності від призначення приміщення: офісна килимова плитка, комерційний лінолеум, ламінат, не ковзаючий керамограніт і навіть паркет.
  5. Конструкція фальшпідлоги дозволяє розмістити по приміщенні плити з люками для підключення електрообладнання, телефони та інтернет, також перфоровані плити під системи вентиляції і кондиціонування з функцією регуляції повітряного потоку.
  6. Можна замовити фальш підлогу з опаленням і охолодженням, в такі плити вже вбудовані труби опалення і теплопровідний лист, таким чином інженерні системи працюють в комплексі створюючи в приміщення свій власний сприятливий клімат.

Плити фальшпідлоги зазвичай виготовляють з ДСП, сульфато кальцію чи металу.