Доставка і влаштування зносостійких комерційних покриттів для підлоги

Наша компанія є представником великих європейських заводів які виготовляють підлогові покриття для офісів та інших комерційних приміщень.

Керамограніт, наливні підлоги, паркет і ламінат використовують дуже рідко, тому ми розповімо про два основні і найбільш практичні види підлогового покриття для офісу:

  • Офісний плитковий ковролін і офісний рулонний ковролін;
  • Офісний лінолеум в ламелях і офісний лінолеум в рулонах.

Ковролін для офісу

Комерційним його називають тому що пропускна здатність такого ковроліну в середньому 1000 осіб на день, причому виробник гарантує, що довгий час при такому навантаженні не з’являться протоптані місця та інші пошкодження, пов’язаних з експлуатацією. Гарантія на ковролін для офісу становить 5-7 років( для 33-го класу). Значною перевагою ковроліну є його антистатичність і ектропровідність, за рахунок чого його можна укладати в різних виробничих приміщеннях, серверних і центрах обробки даних. Офісний ковролін буває плитковий та рулонний. Плитковий має бітумну або ПВХ підкладку, що підвищує теплоізоляцію. За рахунок порівняно м’якого ворсу ковролін володіє хорошою шумоізоляцією, що є величезним плюсом для офісів системи опенспейс і великих відкритих комерційних зон.

Лінолеум для офісу

Як і ковролін, офісний лінолеум буває в ламелях і рулонах. Для транспортування і швидкості інсталяції такого підлогового покриття, зручніше брати лінолеум в ламелях. Найбільш розповсюджений в будівництві види лінолеума це натуральний та ПВХ леноліум. Весь лінолеум для офісу має високу зносостійкість, стійкість до вогню та деформації, антистатичність, а також дуже великий термін служби.

ПВХ лінолеум буває гетерогений і гомогений. Перший складається з кількох шарів , його товщина доходить до 6мм. Основою гетерогенного лінолеума є скловолокно. Гомогений лінолеум робиться суцільним однорідним шаром, колір його лежить не на поверхні покриття, а пронизує всю його товщину, що забезпечує високий ступінь протидії стиранню.