Будівельні роботи

Наша компанія спеціалізується на будівельних роботах для будівель та оздоблювальних роботах для приміщень комерційного значення. Ми проектуємо і виконуємо будівельні роботи для офісів, магазинів, барів та ресторанів. Великий досвід в будівництві, особистий проектний відділ і архітектурне бюро дозволяють істотно скоротити терміні реалізації і ціну проекту для наших замовників, за рахунок передачі на генеральний підряд всього проекту загалом.

Ми вислухаємо побажання, розробимо і затвердимо з вами:

  • Дизайн-проект офісу;
  • Дизайн-проект торгового приміщення (магазину);
  • Дизайн-проект ресторану чи бару;
  • Надамо проект інженерних мереж;
  • Замовимо і доставимо всі будівельні та оздоблювальні матеріали від місцевих і зарубіжних виробників;
  • Зробимо будівельно-оздоблювальні роботи будь-якої складності;
  • Зробимо і змонтуємо на об’єкті скляні перегородки;
  • Запропонуємо і виготовимо у себе на виробництві меблі для офісу або торгівельне обладнання;
  • Проведем генеральне прибирання і здамо об’єкт в затвердженні строки.

Щоб краще зрозуміти процес, потрібно спочатку розібратись в поняттях.

 

Реконструкція будівлі

Пропонуємо зміну початкового конструктиву будівлі, зміну несущих конструкцій, прибудова або надбудова додаткових споруд. Також, зміна функціонального значення будівлі несе за собою необхідність в розробці нового дизайн-проекту і всієї конструкторської документації.
В наші дні дуже часто це можна помітити на прикладі будівель старих фабрик і заводів, перероблених під офісні центри.

Закинуті або просто порожні будівлі викупають або беруть в оренду, за допомогою будівельних компаній приводять в потрібний для експлуатації вид, облагороджують територію і змінюючи функціональне призначення, здають а оренду нові офіси, торгові приміщення, розважальні комплекси і приміщення для інших видів комерційної діяльності.

Капітальний ремонт

В це поняття входить ремонт будівлі і його інженерного комплексу. Даний вид роботи проводиться для збільшення строку служби будівлі або для підтримання гарних експлуатаційних властивостей приміщення. Деколи , при проведенні будівельних робіт також змінюють на нові всі інженерні мережі. Все це надає приміщенню новий вид та істотно полегшує експлуатацію за цільовим призначенням об’єкта.

Якісний капітальний ремонт завжди проводиться по дизайн-проекту з чітким розумінням ціни, термінів і матеріалів, які необхідно використовувати в роботі.

Після того як будівля готова для експлуатації , має гарний зовнішній вигляд і добру інфраструктуру, орендарі не змусять себе довго чекати. Кожен з них зможе обрати потрібний метраж приміщення, провести там будівельні роботи згідно вже своєму дизайн-проекту і заїхати в новий офіс, новий магазин, новий ресторан або приміщення іншого призначення.

Капітальне будівництво

Це повний цикл будівництва об’єкту починаючи від проведення земляних робіт, будівельно монтажних робіт по влаштуванню заглиблених фундаментів, зведення несучих та огороджуючих конструкцій, улаштування та підведення інженерних комунікацій.

Наша компанія спеціалізується на будівництві автосалонів, невеликих торгових центрів, магазинів, адміністрітавних будівель, терміналів і секцій зберігання.

Пріклад однієї з наших робіт з будівництва автосалону можна подивитися нижче: