Дизайн та будівельні роботи для комерційних приміщень

Ми пропонуємо весь комплекс будівельних послуг будь-якої складності в рамках погодженого терміну. Ми використовуємо тільки кращі та інноваційні технології, а також високоякісні матеріали європейських стандартів.
Про нас

CREATIVE STATES

Офісний простір

CREATIVE STATES - одна з локацій мережі коворкінг яка знаходиться на одному з останніх поверхів найвищого в Києві БЦ Гулівер.

Сільпо

Офісний простір

ТОВ «Фоззі-Фуд» - структурна одиниця Fozzy Group, що розвиває мережу продуктових супермаркетів «Сільпо» і делікатес-маркетів Le Silpo. Тоговельна мережа «Сільпо» - одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів.

ЦУМ

Торгівельний Центр

Столичний ЦУМ - один з найбільших магазинів Києва, розташований в центрі міста на перетині вулиць Хрещатик і Богдана Хмельницького. Перший торговий об'єкт формату department store в Україні. C 2012 з 2017 рік у ЦУМі була проведена повна реконструкція із збереженням історичного фасаду і повною заміною внутрішньої частини будівлі. В архітектурному середовищі Києва це є рідкісним зразком суспільного будинку в стилі арт-деко.

COCA-COLA

Офісний простір

Coca-Cola - безалкогольний газований напій, вироблений компанією «The Coca-Cola Company». «Кока-Кола» була визнана найдорожчим брендом у світі в 2005-2015 роках в рейтингу міжнародного дослідницького агентства Interbrand. Напій продається більш ніж в 200 країнах світу.

Успішних проектів

Штатних співробітників

Нагород і перемог

Деякі з наших клієнтів, для яких ми виконали великі проекти:
Дивитися всіх клієнтів: