ЦУМ

Реставрація пам’ятки архітектури – 45 000 м2

Компанія "Esta Property Management" замовник і керуюча компанія нерухомістю групи "СКМ" Ріната Ахметова отримала від держави дозвіл провести реконструкцію в будівлі Центрального Універмагу столиці за умови збереження фасадів, які є пам'ятником архітектури. Після довгого періоду розробки концепт-плану і дизайн-проекту з подальшою адаптацією його під українські норми, компанія провела тендер на будівельні роботи та постачання матеріалів.

Серед переможців, обраних зі списку кращих будівельних компаній країни, була і DENZA Construction. Ми виконали великий обсяг різних будівельних робіт і зарекомендували себе як надійного партнера в будівництві, що призвело до нових контрактів по різних об'єктах групи "СКМ".

Загальна площа:
45 000 м2

Термін виконання:
4 роки

Обсяг робіт:

  • Монтаж підвісних стель;
  • Монтаж гіпсокартонних конструкцій системи KNAUF;
  • Виконання оздоблювальних робіт;
  • Укладання покриттів для підлоги.

Відео звіт:

Інформація про замовника:

ЦУМ Києва – один з найбільших магазинів Києва, розташований в центрі міста на перетині вулиць Хрещатик і Богдана Хмельницького. Перший торговий об’єкт формату department store в Україні. C 2012 з 2017 рік у ЦУМі була проведена повна реконструкція із збереженням історичного фасаду і повною заміною внутрішньої частини будівлі. В архітектурному середовищі Києва воно є рідкісним зразком суспільного будинку в стилі арт-деко.