SANDOZ

Новий офіс компанії "Sandoz" – 2 786 м2

Стрімкий розвиток фармацевтичного ринку України все більше привертає міжнародні компанії відкривати нові або розширювати старі офісні приміщення. Компанія SANDOZ не стала винятком.

Ми розробили нову концепцію і планувальні рішення вже існуючого офісу, взяли на себе зобов'язання завершити такий складний проект в термін і скомбінувати робочий режим з будівельним. Ми виконали всі побажання замовника і запустили новий офіс в роботу. Фотографії Ви можете побачити нижче:

Загальна площа:
2 786 м2

Термін виконання:
4 місяці

Обсяг робіт:

  • Планування простору;
  • Ремонтно-оздоблювальні та інженерні роботи;
  • Влаштування та збірка офісних перегородок;
  • Поставка матеріалів.

Інформація про замовника:

«Сандоз» (Sandoz) – міжнародна фармацевтична компанія, що спеціалізується на виробництві біоаналогів і дженериків (відтворених лікарських засобів, що містить активну фармацевтичну субстанцію, ідентичну раніше винайденої і запатентованої іншою компанією) для лікування інфекційних захворювань, дерматологічних захворювань, респіраторних захворювань, захворювань серцево-судинної системи і центральної нервової системи, офтальмологічних і знеболюючих засобів, препаратів для лікування ревматологічних і онкологічних захворювань, гормональної терапії.