PORSCHE Finance

Новий офіс «Porsche Finance Group Ukraine» - 2 600 м2

Положення бізнесу фінансово-інвестиційної групи дуже часто вимагає мати стильний але, по багатому, стриманий офіс, який ніби говорить клієнтам, які приходять, про успішність і спроможності власників!

Створити такий офіс - ось завдання яке поставив нам клієнт. Створюючи дизайн-проект офісу ми спиралися на три ключових слова: комфорт, практичність, стриманість. Архітектори команди DENZA створили стиль офісу в усьому відображаючи модель бізнесу компанії «Porsche Finance Group Ukraine» - впевненість без ризиків. Фотографії проекту нижче:

Загальна площа:
2 600 м2

Термін виконання:
4 місяці

Обсяг робіт:

  • Розробка дизайн-проекту;
  • Ремонтно-оздоблювальні роботи;
  • Інженерні роботи;
  • Поставка і збірка офісних меблів.

Інформація про замовника:

Porsche Finance Group Ukraine представлена в Україні компаніями «Порше Лізинг Україна», «Порше Мобіліті» та «Порше Страхове Агентство». Вони є власністю австрійського «Порше Банку», який в свою чергу відноситься до «Порше Холдингу» (концерн Volkswagen). Porsche Finance Group Ukraine надає послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, Audi, SEAT і Porsche як для юридичних, так і для фізичних осіб і є лідером ринку фінансування автомобілів. Крім того, Porsche Finance Group Ukraine пропонує корпоративним клієнтам послуги з управління автопарком і є посередником при видачі страхових полісів для покупців вищезазначених марок автомобілів.