МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ

Новий офіс компанії – «Метінвест» - 900 м2

Довга історія роботи з одним клієнтом завжди скорочує дистанцію розуміння замовник-виконавець. Так і цього разу, створюючи вже не перший об'єкт для підструктур "Метінвест Холдинг" ми оперативно виявили потреби і, прояснивши завдання, створили дизайн проект офісу який був затверджений майже без правок. Архітектори проекту опрацювали кожну візуалізацію на відповідність корпоративному стилю, а проектні інженери вияскравили кожен будівельний вузол для можливості детального прорахунку будівельної частини проекту.

Виступаючи генеральним підрядником, ми створили дизайн проект офісу, узгодили всі матеріали і виконали будівельно-оздоблювальні роботи, і так само привезли і зібрали офісні меблі для всього нового офісу компанії.

Загальна площа:
900 м2

Термін виконання:
2 місяці

Обсяг робіт:

  • Розробка планувальних рішень;
  • Креативний дизайн інтер’єру;
  • Ремонтно-оздоблювальні роботи;
  • Весь перелік інженерних робіт;
  • Поставка меблів.

Інформація про замовника:

Метінвест – міжнародна гірничо-металургійна група компаній. До групи входять видобувні і металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також торговельна мережа по всьому світу. Вертикальна інтеграція дозволяє управляти всіма етапами: видобутком сировини, виробництвом, постачанням та продажом готової продукції.