IT – оздоблювальні роботи для нового офісу!

Наш замовник американська корпорація, другий за величиною доходів виробник програмного забезпечення, найбільший виробник програмного забезпечення для організацій, великий постачальник серверного обладнання і один з головних гравців на ринку програмного забезпечення оборонного комплексу США.

Присутність на ринку країни такого великого гравця сомо собою передбачає сталий розвиток ринку країни і довіру з боку міжнародних компаній.

Ми, як підрядник з оздоблювальних робіт і постачання обладнання, в черговий раз стали надійним партнером для компанії замовника. Мобілізувавшись в період карантину, Denza Construction змогла здійснити весь комплекс оздоблювальних робіт і здати новий офіс в м. Дніпро вчасно.

За 4 місяці роботи наші архітектори узгодили і розробили повний робочий проект для будівельних бригад. Інженери пропрацювали і видали всі проекти для комплексу інженерних робіт. Відділ постачання замовив всі матеріали і офісні меблі, а будівельники виконали комплекс ремонтно-оздоблювальних робіт високого рівня та зібрали всі робочі меблі.

В результаті, офіс компанії вийшов світлим, яскравим і дуже сучасним!