Американська Промислова Палата (ACC)

Новий офіс компанії «ACC» - 400 м2

З відкриттям нового престижного Бізнес Центру в історичній зоні Києва, вакантність його площ ще на етапі будівництва була рівна 0. Однією з перших, хто орендував площу, була компанія "Американська Промислова Палата".

Для переїзду їм потрібен був надійний партнер для розробки дизайн-проекту, будівельних робіт і постачання офісних меблів. Цю роботу довірили нам, як професіоналам у своїй справі. Сміливий дизайн-проект став основою успішного і плідного співробітництва на довгі роки. Якісні європейські матеріалу обробки і дорогі офісні меблів наситили офіс атмосферою затишку і комфорту. Як зараз виглядає офіс Ви можете подивитися на фотографіях нижче:

Загальна площа:
400 м2

Термін виконання:
2 місяці

Обсяг робіт:

  • Розробка дизайн-проекту;
  • Розробка проектної документації;
  • Комплекс будівельних робіт;
  • Влаштування скляних перегородок;
  • Поставка меблів.

Інформація про замовника:

Американська Промислова Палата – це найбільша в Україні неурядова організація. Проведення різних комітетів, семінарів і зустрічей, прийоми іноземних гостей повинні бути максимально комфортними і ефективними. З метою забезпечення сучасного дизайну офісу організації, фахівці компанії Денза розробили дизайн-проект центрального офісу АСС в Україні, який відповідає міжнародним стандартам. Метою реалізації даного проекту стало створення комфортного офісного простору в теплих тонах, обладнання офісу ергономічними меблями і технологічною апаратурою.